VGD-60-D524
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGD-60-D524 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGD-60-D524
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 24V 60W
Ngā Rauemi: VGD-60-D524.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGD-60-D524
Tau Wae VGD-60-D524 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 24V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2630 pcs Pepa Raraunga VGD-60-D524.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 5.08" L x 3.86" W x 1.50" H (129.0mm x 98.0mm x 38.0mm) Raupapa VGD-60
Mana (Watts) 60W Ētahi Ingoa 102-2524
658-90004R
VGD60D524
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 6A, 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 2.2A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.