VFK600-D48-S32
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D48-S32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VFK600-D48-S32
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 32V 608W
Ngā Rauemi: VFK600-D48-S32.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 231 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VFK600-D48-S32
Tau Wae VFK600-D48-S32 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 32V 608W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231 pcs Pepa Raraunga VFK600-D48-S32.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 32V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Raupapa VFK600 Mana (Watts) 608W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa VFK600D48S32
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 92%
Nama - Whakaputa (Max) 19A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.