VFK600-D24-S28
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D24-S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VFK600-D24-S28
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 28V 600W
Ngā Rauemi: VFK600-D24-S28.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 254 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 254 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VFK600-D24-S28
Tau Wae VFK600-D24-S28 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 28V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254 pcs Pepa Raraunga VFK600-D24-S28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Rahi / Rahi 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Raupapa VFK600 Mana (Watts) 600W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 102-2465
659-50112R
VFK600D24S28
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 90% Nama - Whakaputa (Max) 21.5A
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VFK600-D24-S28-DIN
VFK600-D24-S28-DIN
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 28V 600W