VF-S320-18A-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S320-18A-CFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VF-S320-18A-CFS
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 18V 320W
Ngā Rauemi: VF-S320-18A-CFS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 797 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VF-S320-18A-CFS
Tau Wae VF-S320-18A-CFS Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 18V 320W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 797 pcs Pepa Raraunga VF-S320-18A-CFS.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 18V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Raupapa VF-S320 Mana (Watts) 320W
Ētahi Ingoa VFS32018ACFS Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 17.78A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 17.78A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.