VASD2-S24-D15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD2-S24-D15-SIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VASD2-S24-D15-SIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Ngā Rauemi: VASD2-S24-D15-SIP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VASD2-S24-D15-SIP
Tau Wae VASD2-S24-D15-SIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5341 pcs Pepa Raraunga VASD2-S24-D15-SIP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.28" W x 0.39" H (19.7mm x 7.0mm x 10.0mm)
Raupapa VASD2-SIP Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 102-2061
656-92044R
VASD2S24D15SIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 21.6V - 26.4V Input Nama - Whakaputa (Max) 67mA, 67mA