V7815-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7815-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7815-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 7.5W
Ngā Rauemi: V7815-500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7815-500
Tau Wae V7815-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17948 pcs Pepa Raraunga V7815-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Raupapa V78-500
Mana (Watts) 7.5W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 102-1713
656-90844R
V7815500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 96%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA