V7805-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7805-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7805-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 2.5W
Ngā Rauemi: V7805-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
43 pcs
86 pcs
129 pcs
258 pcs
516 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7805-500
Tau Wae V7805-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 2.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20898 pcs Pepa Raraunga V7805-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Input (Min) 6.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Raupapa V78-500
Mana (Watts) 2.5W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 102-1709
656-90840R
V7805500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 5V 500mA 6.5V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA