V7803-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7803-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7803-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
Ngā Rauemi: V7803-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7803-500
Tau Wae V7803-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18672 pcs Pepa Raraunga V7803-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 28V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Raupapa V78-500
Mana (Watts) 1.65W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 102-1708
656-90839R
V7803500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, SCP
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 28V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Ngā Āhuatanga Mana -