SWM30-48-NV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-48-NV-P5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM30-48-NV-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 48V 30W
Ngā Rauemi: SWM30-48-NV-P5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM30-48-NV-P5
Tau Wae SWM30-48-NV-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 48V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5622 pcs Pepa Raraunga SWM30-48-NV-P5.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Raupapa SWM30-N (30W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 30W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 48V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 620mA Raina Rita 47.2" (1.20m)