SWM30-36-EV-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-36-EV-P6R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM30-36-EV-P6R
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 36V 30W
Ngā Rauemi: SWM30-36-EV-P6R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM30-36-EV-P6R
Tau Wae SWM30-36-EV-P6R Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 36V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5120 pcs Pepa Raraunga SWM30-36-EV-P6R.pdf
Putanga - Whakaputa 36V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Raupapa SWM30-E (30W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 30W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 36V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Raina Rita 47.2" (1.20m)
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWM30-24-NV-P5R
SWM30-24-NV-P5R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 24V 30W
I roto i te taonga: 5329 pcs
Tikiake: SWM30-24-NV-P5R.pdf
RFQ
SWM30-36-NV-P6R
SWM30-36-NV-P6R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 36V 30W
I roto i te taonga: 5563 pcs
Tikiake: SWM30-36-NV-P6R.pdf
RFQ
SWM30-36-EV-P6
SWM30-36-EV-P6