SWM30-24-NV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-24-NV-P5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM30-24-NV-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 24V 30W
Ngā Rauemi: SWM30-24-NV-P5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM30-24-NV-P5
Tau Wae SWM30-24-NV-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 24V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5976 pcs Pepa Raraunga SWM30-24-NV-P5.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Raupapa SWM30-N (30W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 30W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Ētahi Ingoa 102-4277 Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A
Raina Rita 47.2" (1.20m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga cURus Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWM30-24-EV-P5
SWM30-24-EV-P5
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 24V 30W
I roto i te taonga: 5309 pcs
Tikiake: SWM30-24-EV-P5.pdf
RFQ
SWM30-36-EV-P6
SWM30-36-EV-P6
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 36V 30W
I roto i te taonga: 5318 pcs
Tikiake: SWM30-36-EV-P6.pdf
RFQ
SWM30-24-NV-P5R
SWM30-24-NV-P5R