SWM12-15-NV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-15-NV-P5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM12-15-NV-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
Ngā Rauemi: SWM12-15-NV-P5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM12-15-NV-P5
Tau Wae SWM12-15-NV-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 15V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8611 pcs Pepa Raraunga SWM12-15-NV-P5.pdf
Putanga - Whakaputa 15V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Raupapa SWM12-N (12W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Raina Rita 59" (1.50m)
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWM12-15-NH-P6
SWM12-15-NH-P6
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
I roto i te taonga: 9759 pcs
Tikiake: SWM12-15-NH-P6.pdf
RFQ
SWM12-18-EH-P5
SWM12-18-EH-P5
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT 18V 12W
I roto i te taonga: 10744 pcs
Tikiake: SWM12-18-EH-P5.pdf
RFQ
SWM12-15-NV-P5R
SWM12-15-NV-P5R