SWI6-3.3-N-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-3.3-N-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-3.3-N-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W
Ngā Rauemi: SWI6-3.3-N-P6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-3.3-N-P6
Tau Wae SWI6-3.3-N-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11553 pcs Pepa Raraunga SWI6-3.3-N-P6.pdf
Taumaha 0.172 lb (78.02g) Putanga - Whakaputa 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Raupapa SWI6-N (6W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 5W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-3682
SWI6-3.3-N-P6-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 3.3V 5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Raina Rita 59" (1.50m)