SWI5-12-E-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI5-12-E-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI5-12-E-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P
Ngā Rauemi: SWI5-12-E-P6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI5-12-E-P6
Tau Wae SWI5-12-E-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18854 pcs Pepa Raraunga SWI5-12-E-P6.pdf
Taumaha 0.177 lb (80.29g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 0.89" L x 1.42" W x 2.58" H (22.6mm x 36.0mm x 65.6mm)
Raupapa SWI3-E (3W) Whakamahia te Rohe Europe
Mana (Watts) 6W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 59" (1.50m)