SWI24-24-E-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI24-24-E-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI24-24-E-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Ngā Rauemi: SWI24-24-E-P6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI24-24-E-P6
Tau Wae SWI24-24-E-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9050 pcs Pepa Raraunga SWI24-24-E-P6.pdf
Taumaha 0.327 lb (148.32g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.83" L x 1.34" W x 2.76" H (72.0mm x 34.0mm x 70.0mm)
Raupapa SWI24-E (24W) Whakamahia te Rohe Europe
Mana (Watts) 24W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru CEE 7/16
Puka Wall Mount He pai Level VI, CoC Tier 2
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Raina Rita 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.