SWI18-9-N-P7
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI18-9-N-P7
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W
Ngā Rauemi: SWI18-9-N-P7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI18-9-N-P7
Tau Wae SWI18-9-N-P7 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7034 pcs Pepa Raraunga SWI18-9-N-P7.pdf
Putanga - Whakaputa 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.83" L x 1.34" W x 2.72" H (72.0mm x 34.0mm x 69.0mm) Raupapa SWI18-N (18W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 19.8W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 19.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.2A Raina Rita 59" (1.50m)