SWI18-5-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI18-5-N-P6R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI18-5-N-P6R
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W
Ngā Rauemi: SWI18-5-N-P6R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI18-5-N-P6R
Tau Wae SWI18-5-N-P6R Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8937 pcs Pepa Raraunga SWI18-5-N-P6R.pdf
Taumaha 0.375 lb (170.1g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Raupapa SWI18-N (18W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-4295
SWI18-5-N-P6R-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Raina Rita 59" (1.50m)