SWI15-9-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI15-9-E-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 12.6W
Ngā Rauemi: SWI15-9-E-P5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI15-9-E-P5
Tau Wae SWI15-9-E-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 12.6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14896 pcs Pepa Raraunga SWI15-9-E-P5.pdf
Putanga - Whakaputa 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) Raupapa SWI15-E (15W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 12.6W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 9V 12.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.4A Raina Rita 70.9" (1.80m)