SWI12-9-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-9-N-N5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI12-9-N-N5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Ngā Rauemi: SWI12-9-N-N5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI12-9-N-N5
Tau Wae SWI12-9-N-N5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12004 pcs Pepa Raraunga SWI12-9-N-N5.pdf
Taumaha 0.278 lb (126.1g) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Raupapa SWI12-N (12W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 11W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa SWI129NN5
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A Raina Rita 59" (1.50m)
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWI12-9-E-P6R
SWI12-9-E-P6R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
I roto i te taonga: 9870 pcs
Tikiake: SWI12-9-E-P6R.pdf
RFQ
SWI12-9-N-N5R
SWI12-9-N-N5R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 10.8W