SWI12-5-N-P12
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI12-5-N-P12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W
Ngā Rauemi: SWI12-5-N-P12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI12-5-N-P12
Tau Wae SWI12-5-N-P12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8794 pcs Pepa Raraunga SWI12-5-N-P12.pdf
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.83" L x 1.34" W x 3.15" H (71.9mm x 34.0mm x 80.0mm) Raupapa SWI12-N (12W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 12.5W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 5V 12.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Raina Rita 59" (1.50m)
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWI12-5-N-P5
SWI12-5-N-P5
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
I roto i te taonga: 10504 pcs
Tikiake: SWI12-5-N-P5.pdf
RFQ
SWI12-24-N-P6R
SWI12-24-N-P6R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
I roto i te taonga: 10034 pcs
Tikiake: SWI12-24-N-P6R.pdf
RFQ
SWI12-5-N-P12R
SWI12-5-N-P12R
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W