SWI10-5-N-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-5-N-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI10-5-N-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Ngā Rauemi: SWI10-5-N-P6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI10-5-N-P6
Tau Wae SWI10-5-N-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18170 pcs Pepa Raraunga SWI10-5-N-P6.pdf
Taumaha 0.199 lb (90.26g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Raupapa SWI10-N (10W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 10W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-4670
SWI10-5-N-P6-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI, CoC Tier 2
Whakaahuatanga Taipitopito 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Raina Rita 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.