SWI10-12-N-MUB
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-12-N-MUB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI10-12-N-MUB
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Ngā Rauemi: SWI10-12-N-MUB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI10-12-N-MUB
Tau Wae SWI10-12-N-MUB Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15508 pcs Pepa Raraunga SWI10-12-N-MUB.pdf
Taumaha 0.199 lb (90.26g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Raupapa SWI10-N (10W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 10W Ko te poari -
Hononga Whakaputa USB Micro Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI, CoC Tier 2
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Raina Rita 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.