SMI18-9-K-ST
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMI18-9-K-ST
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W
Ngā Rauemi: SMI18-9-K-ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMI18-9-K-ST
Tau Wae SMI18-9-K-ST Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8242 pcs Pepa Raraunga SMI18-9-K-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) Raupapa SMI18 (18W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 19.8W
Ko te poari - Hononga Whakaputa Stripped, Tinned Wire Leads
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade (Sold Separately) Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 9V 19.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.2A Raina Rita 59" (1.50m)