SJ-43502PM
CUI, Inc.CUI, Inc.
SJ-43502PM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ-43502PM
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Ngā Rauemi: SJ-43502PM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ-43502PM
Tau Wae SJ-43502PM Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4851 pcs Pepa Raraunga SJ-43502PM.pdf
Putanga - Kua tohua 34VAC/DC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raina Waitohu Stereo (4 Conductor, TRRS)
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Rahi Ranga Rawa 0.276" (7.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CP-43502PM Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Tūnga / Hoapā 4 Conductors, 4 Contacts Momo Tae Panel Mount
Te roa te roa / te hohonu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Does Not Contain Switch Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 Nut
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ira Female
Ngā āhuatanga Mounting Hardware Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (4 Conductor, TRRS) Connector Solder Eyelet(s)
Whakatauranga onamata 1A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Nickel
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Momo Hononga Phone Jack
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Ara Copper Alloy
Tae tinana Silver, Black Tautuhinga Moni 0.142" (3.60mm)