PSF-155-B-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-155-B-CNF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSF-155-B-CNF
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W
Ngā Rauemi: PSF-155-B-CNF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSF-155-B-CNF
Tau Wae PSF-155-B-CNF Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4662 pcs Pepa Raraunga PSF-155-B-CNF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 5V
Putanga - Mahi 2 13.8V Putanga - Whakaputa 1 13.8V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.04" L x 3.86" W x 2.18" H (179.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa PSF-155 Mana (Watts) 155W
Ētahi Ingoa 102-3289
PSF155BCNF
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 13.8V 13.8V 5V 10.1A, 3.88A, 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10.1A, 3.88A, 3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV