PSF-100-B-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSF-100-B-CNF
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 100W
Ngā Rauemi: PSF-100-B-CNF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSF-100-B-CNF
Tau Wae PSF-100-B-CNF Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5368 pcs Pepa Raraunga PSF-100-B-CNF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 5V
Putanga - Mahi 2 13.8V Putanga - Whakaputa 1 13.8V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Raupapa PSF-100 Mana (Watts) 100W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 13.8V 13.8V 5V 6.2A, 2.88A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.2A, 2.88A, 3A