PSE-600-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSE-600-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 600W
Ngā Rauemi: PSE-600-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 329 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSE-600-48
Tau Wae PSE-600-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329 pcs Pepa Raraunga PSE-600-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 10.00" L x 3.30" W x 1.60" H (254.0mm x 83.8mm x 40.6mm) Raupapa PSE-600
Mana (Watts) 600W Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga I²C Interface, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A