PLDS60-A-277B
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLDS60-A-277B
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: PLDS60-A-277B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDS60-A-277B
Tau Wae PLDS60-A-277B Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4630 pcs Pepa Raraunga PLDS60-A-277B.pdf
Taumaha 1.0 lbs (454g) Putanga - Whakaputa 6.5 ~ 12 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.89" L x 1.58" W x 1.10" H (175.0mm x 40.0mm x 28.0mm) Raupapa PLDS60
Ratonga IP65 Mana (Watts) 60W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 87%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 5A 6.5 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE, cURus