PLDA50-D600-240
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLDA50-D600-240
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: PLDA50-D600-240.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDA50-D600-240
Tau Wae PLDA50-D600-240 Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4681 pcs Pepa Raraunga PLDA50-D600-240.pdf
Taumaha 0.508 lb (230.42g) Putanga - Whakaputa 18 ~ 42 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 11.81" L x 1.42" W x 0.96" H (300.0mm x 36.1mm x 24.5mm) Raupapa PLDA50
Ratonga - Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 86%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 600mA, 600mA 18 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 2 Output
Nama - Whakaputa (Max) 600mA, 600mA Whakaaetanga CE, cURus, PSE, TUV