PLDA40-1110-277DA
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLDA40-1110-277DA
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: PLDA40-1110-277DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDA40-1110-277DA
Tau Wae PLDA40-1110-277DA Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5850 pcs Pepa Raraunga PLDA40-1110-277DA.pdf
Taumaha 0.772 lb (350.17g) Putanga - Whakaputa 9 ~ 36 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.61" L x 1.58" W x 0.99" H (168.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Raupapa PLDA40
Ratonga IP67 Mana (Watts) 40W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 86%
Te whakaheke DALI Whakaahuatanga Taipitopito 1.11A 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.11A Whakaaetanga CE, cURus, PSE, TUV