PLDA25-700-277AR
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLDA25-700-277AR
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: PLDA25-700-277AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDA25-700-277AR
Tau Wae PLDA25-700-277AR Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5880 pcs Pepa Raraunga PLDA25-700-277AR.pdf
Taumaha 0.221 lb (100.24g) Putanga - Whakaputa 9 ~ 36 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 5.51" L x 1.18" W x 0.79" H (140.0mm x 30.0mm x 20.0mm) Raupapa PLDA25
Ratonga IP67 Mana (Watts) 25W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 84%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE, cURus, PSE, TUV