PDRA-240-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDRA-240-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDRA-240-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC, 240 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Ngā Rauemi: PDRA-240-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDRA-240-48
Tau Wae PDRA-240-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC, 240 W, 48 VDC, SINGLE OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1161 pcs Pepa Raraunga PDRA-240-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.72" L x 2.36" W x 4.92" H (120.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Raupapa PDRA Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 102-4965 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A