PCM-400-D1224-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-D1224-CFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCM-400-D1224-CFS
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
Ngā Rauemi: PCM-400-D1224-CFS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 439 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCM-400-D1224-CFS
Tau Wae PCM-400-D1224-CFS Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439 pcs Pepa Raraunga PCM-400-D1224-CFS.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.01" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Raupapa PCM-400 Mana (Watts) 400W
Ētahi Ingoa PCM400D1224CFS Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 24V 12.5A, 8.33A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A, 8.33A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCM-400-D0524-U
PCM-400-D0524-U
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V 180W
I roto i te taonga: 491 pcs
Tikiake: PCM-400-D0524-U.pdf
RFQ
PCM-400-D0548-CNF
PCM-400-D0548-CNF
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 48V 180W
I roto i te taonga: 521 pcs
Tikiake: PCM-400-D0548-CNF.pdf
RFQ
PCM-42
PCM-42
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CARD MARKER WIRE SOLID
I roto i te taonga: 39785 pcs
Tikiake: PCM-42.pdf
PCM-400-D0548-CFS
PCM-400-D0548-CFS
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 48V 400W
I roto i te taonga: 463 pcs
Tikiake: PCM-400-D0548-CFS.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 24V 220W
I roto i te taonga: 511 pcs
Tikiake: PCM-400-D1224-CNF.pdf
PCM-41
PCM-41
Kaihanga: Panduit
I roto i te taonga: 40360 pcs
Tikiake: PCM-41.pdf
PCM-425-449
PCM-425-449
Tikiake: PCM-425-449.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 24V 200W
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: PCM-400-D1224-U.pdf
PCM-400-D1224-CF
PCM-400-D1224-CF
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
I roto i te taonga: 376 pcs
Tikiake: PCM-400-D1224-CF.pdf
I roto i te taonga: 500 pcs
PCM-43
PCM-43
Tikiake: PCM-43.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 48V 320W
I roto i te taonga: 395 pcs
Tikiake: PCM-400-D0548-CF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel