PCM-400-18-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-18-CNF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCM-400-18-CNF
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 18V 220W
Ngā Rauemi: PCM-400-18-CNF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 498 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 498 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCM-400-18-CNF
Tau Wae PCM-400-18-CNF Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 18V 220W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498 pcs Pepa Raraunga PCM-400-18-CNF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 18V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.00" L x 4.00" W x 1.57" H (152.4mm x 101.6mm x 39.9mm)
Raupapa PCM-400 Mana (Watts) 220W (400W Forced Air)
Ētahi Ingoa PCM40018CNF Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 12.22A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.22A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.