PCM-400-12-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-12-CNF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCM-400-12-CNF
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 220W
Ngā Rauemi: PCM-400-12-CNF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 517 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCM-400-12-CNF
Tau Wae PCM-400-12-CNF Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 220W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517 pcs Pepa Raraunga PCM-400-12-CNF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.00" L x 4.00" W x 1.57" H (152.4mm x 101.6mm x 39.9mm)
Raupapa PCM-400 Mana (Watts) 220W (400W Forced Air)
Ētahi Ingoa PCM40012CNF Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 18.33A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 18.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CB, CE, cURus, TUVgs Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCM-400-12-U
PCM-400-12-U
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 220W
I roto i te taonga: 426 pcs
Tikiake: PCM-400-12-U.pdf
RFQ
PCM-400-15-CFS
PCM-400-15-CFS
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 400W
I roto i te taonga: 407 pcs
Tikiake: PCM-400-15-CFS.pdf
RFQ
PCM-3T2
PCM-3T2
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CARD MARKER WIRE SOLID
I roto i te taonga: 36965 pcs
Tikiake: PCM-3T2.pdf
PCM-400-18-CF
PCM-400-18-CF
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 18V 400W
I roto i te taonga: 487 pcs
Tikiake: PCM-400-18-CF.pdf
PCM-4
PCM-4
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CARD MARKER WIRE SOLID NUMBER 4
I roto i te taonga: 44520 pcs
Tikiake: PCM-4.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 220W
I roto i te taonga: 475 pcs
Tikiake: PCM-400-15-U.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 400W
I roto i te taonga: 427 pcs
Tikiake: PCM-400-12-CFS.pdf
PCM-40
PCM-40
Tikiake: PCM-40.pdf
I roto i te taonga: 513 pcs
Tikiake: PCM-400-12-CF.pdf
PCM-400-15-CNF
PCM-400-15-CNF
I roto i te taonga: 548 pcs
Tikiake: PCM-400-15-CNF.pdf
PCM-3T3
PCM-3T3
Tikiake: PCM-3T3.pdf
I roto i te taonga: 518 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel