NDM2Z-50HT-DEMO
CUI, Inc.CUI, Inc.
NDM2Z-50HT-DEMO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NDM2Z-50HT-DEMO
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua NOVUM NDM2Z-50HT BRD W/O DONGLE
Ngā Rauemi: NDM2Z-50HT-DEMO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 396 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NDM2Z-50HT-DEMO
Tau Wae NDM2Z-50HT-DEMO Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 396 pcs Pepa Raraunga NDM2Z-50HT-DEMO.pdf
Putanga - Whakaputa 1.2V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 14 V
Whakamahia IC / Wahanga NDM2Z-50 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Novum® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 165W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Ētahi Ingoa 102-3701
NDM2Z-50HT-DEMO-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 320kHz
Whakaahuatanga Taipitopito NDM2Z-50 Novum® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 50A