HSE-B381-04H
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B381-04H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSE-B381-04H
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220/TO-
Ngā Rauemi: HSE-B381-04H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSE-B381-04H
Tau Wae HSE-B381-04H Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 103975 pcs Pepa Raraunga HSE-B381-04H.pdf
Whānui 0.650" (16.50mm) Momo Board Level, Vertical
Hanga Rectangular, Fins Raupapa HSE
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 5.9W @ 75°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-218, TO-220
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum Alloy
Te roa 1.500" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.630" (16.00mm) Taimana -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-218, TO-220 Aluminum Alloy 5.9W @ 75°C Board Level, Vertical California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.