HSE-B20635-035H
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B20635-035H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSE-B20635-035H
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 63
Ngā Rauemi: HSE-B20635-035H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSE-B20635-035H
Tau Wae HSE-B20635-035H Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 63526 pcs Pepa Raraunga HSE-B20635-035H.pdf
Whānui 1.375" (34.93mm) Momo Board Level, Vertical
Hanga Rectangular, Fins Raupapa HSE
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 9.2W @ 75°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum Alloy
Te roa 2.500" (63.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm) Taimana -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220 Aluminum Alloy 9.2W @ 75°C Board Level, Vertical California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.