ETS190315UTC-ZP14P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETS190315UTC-ZP14P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Ngā Rauemi: ETS190315UTC-ZP14P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETS190315UTC-ZP14P
Tau Wae ETS190315UTC-ZP14P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5909 pcs Pepa Raraunga ETS190315UTC-ZP14P.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 19V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.57" L x 1.97" W x 1.22" H (116.0mm x 50.0mm x 31.0mm)
Raupapa ETS DESKTOP (60W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 60W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa ETS190315UTCZP14P
Q5470686
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord
Hononga Whakauru IEC 320-C6 Puka Desktop (Class I)
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 19V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.15A Raina Rita 72" (1.83m)