EMSA200090-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA200090-P5P-SZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMSA200090-P5P-SZ
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Ngā Rauemi: EMSA200090-P5P-SZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMSA200090-P5P-SZ
Tau Wae EMSA200090-P5P-SZ Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5669 pcs Pepa Raraunga EMSA200090-P5P-SZ.pdf
Taumaha 0.525 lb (238.14g) Putanga - Whakaputa 20V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Raupapa EMSA (18W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 18W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Multi-Blade (Included) Hononga Whakauru Multi-Blade
Puka Wall Mount He pai Level V
Whakaahuatanga Taipitopito 20V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nama - Whakaputa (Max) 900mA
Raina Rita 60.2" (1.53m) Whakaaetanga CCC, CE, cULus, GS, PSE