EMSA050300-Z12P
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA050300-Z12P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMSA050300-Z12P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W
Ngā Rauemi: EMSA050300-Z12P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMSA050300-Z12P
Tau Wae EMSA050300-Z12P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5021 pcs Pepa Raraunga EMSA050300-Z12P.pdf
Taumaha 0.525 lb (238.14g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Raupapa EMSA (18W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa EMSA050300Z12P
T1228-Z12P
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Multi-Blade (Included)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Raina Rita 60.2" (1.53m)