DTS090166UDC-P9P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS090166UDC-P9P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS090166UDC-P9P
Tau Wae DTS090166UDC-P9P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4420 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe -
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DTS090166UDCP9P
Tae Mahi 10°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord
Hononga Whakauru IEC 320-C8 Puka Desktop (Class II)
He pai 65% Whakaahuatanga Taipitopito 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.66A Raina Rita 72" (1.83m)