DPS180055UPS-P9P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS180055UPS-P9P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 10W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS180055UPS-P9P
Tau Wae DPS180055UPS-P9P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4379 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.9W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPS180055UPSP9P
Tae Mahi 10°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai 65% Whakaahuatanga Taipitopito 18V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 550mA Raina Rita 72" (1.83m)