DPS150100-P5N
Hua Hua
Tau Wae: DPS150100-P5N
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS150100-P5N
Tau Wae DPS150100-P5N Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3978 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC Rahi / Rahi -
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPS150100P5N
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Cord
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 72" (1.83m)