DPS120150U-P7P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS120150U-P7P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS120150U-P7P
Tau Wae DPS120150U-P7P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5093 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 18W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Ētahi Ingoa DPS120150UP7P
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Raina Rita 72" (1.83m)