DPD240040-P14P
Hua Hua
Tau Wae: DPD240040-P14P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD240040-P14P
Tau Wae DPD240040-P14P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4319 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.6W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD240040P14P
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA Raina Rita 72" (1.83m)