DPD120080E-P7P
Hua Hua
Tau Wae: DPD120080E-P7P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120080E-P7P
Tau Wae DPD120080E-P7P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 230VAC Rahi / Rahi 3.19" L x 2.20" W x 1.89" H (81.0mm x 56.0mm x 48.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe Europe
Mana (Watts) 9.6W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Ētahi Ingoa DPD120080EP7P
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Raina Rita 72" (1.83m)