DPD120030-Z6P
Hua Hua
Tau Wae: DPD120030-Z6P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120030-Z6P
Tau Wae DPD120030-Z6P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4264 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 3.6W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ētahi Ingoa DPD120030Z6P
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Raina Rita 72" (1.83m)