DPD090010-P12/RN-SZ
Hua Hua
Tau Wae: DPD090010-P12/RN-SZ
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Ngā Rauemi: DPD090010-P12/RN-SZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD090010-P12/RN-SZ
Tau Wae DPD090010-P12/RN-SZ Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5148 pcs Pepa Raraunga DPD090010-P12/RN-SZ.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 900mW Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD090010-P12RNSZ
DPD090010P12/RNSZ
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Raina Rita 72" (1.83m)