DPD050055-P6P-TC
Hua Hua
Tau Wae: DPD050055-P6P-TC
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD050055-P6P-TC
Tau Wae DPD050055-P6P-TC Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5779 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 2.5W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ētahi Ingoa DPD050055P6PTC
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 72" (1.83m)